Asystent Projektanta Konstrukcji (K/M/X)

Location: Warsaw, PL
Category: Drafting/Design
Job ID: EUR0000BA

Your Impact:

Jesteśmy międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi. W ramach globalnego centrum projektowego z oddziałami w Krakowie i Warszawie zatrudniamy specjalistów w obszarach:

  • Advanced Facilities
  • Water&Environment
  • Transportation
  • Energy&Power
  • Cities&Places
  • Digital

Dzięki współpracy w międzynarodowych zespołach i zróżnicowanym perspektywom zyskujemy doświadczenie, które stanowi o naszej wspólnej sile.
W Jacobs każdy dzień jest okazją do czynienia świata lepszym – zaprojektuj z nami swoją ścieżkę kariery!

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie rysunków i opisów technicznych,
  • Wsparcie projektów przemysłowych,
  • Nauka obowiązujących norm i standardów, zgodnych z wymaganiami firmy i klientów,
  • Współpraca z innymi branżami;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
  • Możliwość pracy w biurze lub modelu hybrydowym (zależne od projektu),
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym;

Here’s what you’ll need:

Nasze Wymagania:

  • Status studenta ostatnich lat studiów na kierunkach tj. konstrukcje, budownictwo ogólne, inżynieria lądowa lub pokrewne,
  • Dobra znajomość programu AutoCAD,
  • Praktyczna znajomość norm budowlanych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego (B1/B2) w mowie i piśmie,
  • Dostępność w wymiarze około 30h tygodniowo,
  • Umiejętność efektywnej organizacji własnego czasu pracy i współpracy w zespole;

Visit jacobs.com and connect with Jacobs on LinkedIn, Twitter, Facebook and Instagram